محصولات ضدعفونی مصارف خانگی

ضدعفونی مناسب خانه و محیط کار اهمیت بسزایی دارد و افراد همواره به دنبال راهکارهای سریع و مطمئن جهت از بین بردن میکروبها، ویروسها و ضدعفونی هستند. بهترین روش مقابله و پیشگیری از انتقال بیماری ها ضدعفونی مرتب خانه و محل کار با استفاده از مواد ضدعفونی کننده است.

برند هیپوپاک در حوزه محصولات بهداشتی، سلامتی و ضدعفونی فعالیت می کند. برخی از این محصولات شامل موارد زیر می شود، که در ادامه به طور خلاصه شرح داده می شوند.

  • قرص جوشان گندزدا و ضدعفونی میوه و سبزیجات
  • قرص ضدعفونی کننده جوشان سطوح خانگی و کف
  • قرص جوشان ضدعفونی کننده حوله، ملحفه و البسه
  • قرص جوشان سفیدکننده
قرص ضدعفونی هیپوپاک

قرص جوشان گندزدا و ضدعفونی میوه و سبزیجات: این محصول سموم، قارچ کش ها، میکروب ها، باکتری ها، ویروس ها را از بین می برد. استفاده از این محصول بسیار آسان است.رنگ، طعم و مزه میوه و سبزیجات را تغییر نمی دهد و زمان ماندگاری میوه و سبزیجات را افزایش می دهد. همچنین این محصول، امکان استفاده تا 3 سال پس از تولید دارد.

 

قرص ضدعفونی کننده جوشان سطوح خانگی و کف: کف و سطوح در معرض میکروارگانیسم های مختلف قرار دارد. طی مطالعات صورت گرفته تمیز کردن کف با آب و صابون 80% باکتری ها را کاهش می دهد اما این محصول تا 99.9% اثر کاهش روی میکروب های کف و سطوح دارد.


قرص جوشان ضدعفونی کننده حوله، ملحفه و البسه: این قرص بدون آسیب به بافت پارچه، قدرت ضدعفونی کنندگی بالایی دارد. قابلیت استفاده در شستشوی دستی و ماشین لباسشویی دارد. علاوه بر ضدعفونی اثر پودر لباسشویی را نیز افزایش می دهد.


قرص جوشان سفیدکننده: با استفاده از این محصول دیگر به هیچ شوینده ای جهت سفیدکردن نیاز ندارید. از این قرص می توان برای سفیدکنندگی البسه، ظروف، سرویس های بهداشتی،... استفاده کرد. این قرص در آب سرد و گرم حل می شود.


محصولات ضدعفونی مصارف خانگی هیپوپاک مطابق استانداردهای ملی ایران به شماره های 2842 و 6986 تولید می شود این محصولات برای ضدعفونی میوه و سبزیجات، البسه و سطوح و سفید کنندگی مناسب و کاربردی می باشد. این محصولات به صورت قرص جوشان تولید می شوند. قرص های ضدعفونی هیپوپاک 99.9% باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها، باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها را از بین می برد.


به دلیل اهمیت موضوع ضدعفونی و فواید آن، یکی از محصولات مفید و ضروری برای هر خانواده محصولات ضدعفونی با مصارف خانگی هیپوپاک است. توصیه می کنیم این محصولات را همیشه در منزل داشته باشید.

خرید محصولات خانگی هیپوپاک