قرص گندزدا و ضدعفونی جوشان آب آشامیدنی هیپوپاک

آب منبع حیات تمام موجودات زنده است و دسترسی به آب سالم و بهداشتی از نیازهای اولیه بشر است. کمبود منابع آب آشامیدنی سالم یکی از مشکلات اساسی و رو به افزایش در سراسر جهان است که تأثیرات بسیاری بر سلامت انسان‌ ها دارد.

بسیاری از بیماری های خطرناک از طریق نوشیدن آب ناسالم منتقل می شوند. عمده ترین این بیماری ها وبا، حصبه یا تیفوئید، پاراتیفوئید یا شبه حصبه، اسهال باسیلی، فلج اطفال، هپاتیت و کلی فرم های گوارشی می باشند.

بر اساس آمار بدست آمده در هر ساعت 200 کودک بر اثر نوشیدن آب آشامیدنی آلوده جان خود را از دست می دهند.

شرکت توسعه فناوری کندوی زرفام (تولید کننده محصولات بهداشتی و ضدعفونی) قرص ضدعفونی آب آشامیدنی هیپوپاک را تولید کرده است.

قرص ضدعفونی هیپوپاک

قرص جوشان ضدعفونی کننده آب آشامیدنی هیپوپاک در آلودگی های بالای 10NTU اثربخش است و تا 9/99 درصد میکروارگانیسم‌ها اعم از باکتری‌ها، انگل‌ ها، ویروس ‌ها و قارچ ‌ها را از بین می برد. همچنین پس از حلالیت قرص هیچ‌گونه تغییر در بو، طعم، مزه، pH آب ایجاد نمی‌شود. استفاده از این قرص بسیار راحت می‌باشد و بهترین محصول جهت ضدعفونی فوری آب است.

ماده موثر اصلی این قرص دارای تائیدیه ‌های جهانی از سازمان ‌های FDA و WHO می ‌باشد. این قرص برای ضدعفونی مقادیر مختلف آب (10،1و 500 لیتر) ارائه می شود.

 

موارد مصرف

  • مناطق محروم و شرایط بحرانی که امکان دسترسی به آب سالم وجود ندارد.
  • مخازن نگهداری آب آشامیدنی در باغ، ویلا و حوضچه های تامین آب شرب
  • شرایط اضطراری جنگ و سایر بلایای طبیعی مانند زلزله، خشکسالی و سیل
  • اماکنی که امکان دستیابی به آب سالم آشامیدنی وجود ندارد مانند سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ….
  • مصارف خانگی

خرید محصولات ضدعفونی آب آشامیدنی