محصولات استخری هیپوپاک

ضرورت حفظ کیفیت آب استخرهای شخصی و عمومی

کیفیت و سلامت آب استخرهای شخصی و عمومی به‌ ‌دلیل تماس مستقیم بدن با آب استخر، از اهمیت بسیاری برخوردار است. آلودگی‌های آب استخر ممکن است از منابع مختلف مانند انسان، محیط زیست و مواد شیمیایی ناشی شود که می‌تواند منجر به تحریک پوست، چشم و دستگاه تنفسی شناگران شود. از طرفی در ایران، با توجه به شرایط اقلیمی و معضل کم‌آبی، تعویض آب استخر در فواصل زمانی کوتاه مدت امکان پذیر نیست.

مراقبت و نظارت دوره‌ای کیفیت آب استخر و استفاده از محصولات با کیفیت مناسب نقش مهمی در حفظ بهداشت آب استخر ایفا می‌کند. مواد شیمیایی موجود در بازار نظیر قرص های کلر چینی و هندی و زاج و کات کبود سبب بروز مشکلات حاد تنفسی،تورم و قرمزی چشم، ریزش مو می گردد.

 

پک تصفیه آب استخر هیپوپاک

راهکار سلامت آب استخر

شرکت توسعه فناوری کندوی زرفام محصولاتی را در حوزه بهداشت و سلامت آب استخر با برند تجاری هیپوپاک مطابق آخرین استانداردهای روز دنیا تولید کرده است. این محصولات برای استخرهای عمومی و شخصی، در موارد زیر کاربرد دارد:

  •  پیشگیری از آلودگی آب استخرهای تازه پر شده
  •  درمان و احیای آب استخرهای آلوده

 

محصولات استخری هیپوپاک:

1- کیت سنجش کلر و pH

2- قرص کلر (600 گرم شامل 5 قرص و 8 کیلوگرم شامل 70 قرص)

3- پودر شوک کلر (1 کیلوگرم)

4- محلول ضد جلبک آب استخر (1 لیتری و 5 لیتری)

5- محلول تنظیم کننده  pHآب استخر(1 لیتری و 5 لیتری)

6- محلول شفاف کننده آب استخر(1 لیتری و 5 لیتری)

1- کیت سنجش کلر و pH

با استفاده از این کیت سریع و آسان می توانید میزان کلر و اسیدی یا بازی بودن آب استخر را اندازه گیری کنید.

 

2- قرص کلر

بسته بندی: 600 گرم (شامل 5 قرص) و  8 کیلوگرم(شامل 70 قرص)

این قرص باعث ضدعفونی و از بین رفتن میکروب ها، ویروس ها و باکتری های آب استخر می شود، همچنین ماده موثره قرص کلر هیپوپاک گرید بهداشتی دارد.

 

3- پودر شوک کلر

بسته بندی: 1 کیلوگرم

این پودر با خاصیت گندزدایی و تصفیه قوی میکروارگانیسم های آلاینده و جلبک ها را از بین می برد. میزان کلر را با کیت سنجش کلر و pH هیپوپاک اندازه گیری نمایید در صورتی که کلر در رنج مطلوب 1 تا 3 ppm نبود از قرص یا پودر شوک کلر هیپوپاک استفاده نمایید.

 

4- محلول ضد جلبک آب استخر

بسته بندی: 1 و 5 لیتری

از محلول ضد جلبک هیپوپاک برای حذف و جلوگیری از رشد جلبکها و دفع حشرات آبزی استفاده می شود. از این محلول هم برای پیشگیری از جلبک زدن آب استخر، هم برای درمان آب استخر جلبک زده استفاده می شود.

 

5- محلول تنظیم کننده  pH آب استخر

 بسته بندی: 1 و 5 لیتری

سطح pH آب استخر نشان دهنده میزان اسیدی یا قلیایی بودن آب استخر است. پس از اندازه گیری میزان pH آب استخر با کیت سنجش کلر و pH، در صورتی که در رنج مطلوب 7.2 تا 7.6 نبود بایستی از محلول تنظیم کننده pH هیپوپاک استفاده نمایید.

 

6- محلول شفاف کننده آب استخر

بسته بندی: 1 و 5 لیتری

در صورت کدر بودن آب استخر از محلول شفاف کننده آب استخر هیپوپاک استفاده نمایید. این محلول ذرات موجود در آب استخر را منعقد می کند و موجب شفافیت آب می شود.

خرید محصولات استخری هیپوپاک