معرفی برند هیپوپاک

با توجه به بحران های روز افزون زیست محیطی نظیر پاندمی، نشر انواع آلودگی های میکروبی و انگلی مانند وبا و مهم تر از همه تنش هایی ناشی از کمبود و آلودگی های آب، ما بر آن شدیم تا محصولات اثربخش و بدون عوارض جانبی در حوزه بهداشت و سلامت با نام تجاری “هیپوپاک” پدید آوریم.

همچنین در فرآیند تولید محصولات برند هیپوپاک به روز ترین و آخرین دانش و فناوری روز دنیا را بکار بردیم تا به بالاترین استانداردهای سلامت و بهداشت دست یابیم.

“هیپوپاک” یک نشان تجاری محصول محور است که در حوزه محصولات بهداشتی، سلامت و ضدعفونی فعالیت می نماید. این برند متعلق به “ شرکت توسعه فناوری کندوی زرفام” می باشد که به عنوان شرکتی دانش محور با سوابق درخشان خود در امر پژوهش و تحقیقات و توسعه، محصولات نوآور متعددی را پدید آورده است. مرکز تحقیقات و نوآوری این شرکت نیز مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس بوده و ضمن برخورداری از آزمایشگاه های پیشرفته و کارگاه های متعدد، از همکاری با اساتید و دانش پژوهان ممتاز کشور در پدیدآوری و تولید محصولات خود بهرمند می باشد.

دامنه محصولات این برند در زمینه ضد عفونی آب آشامیدنی، میوه و سبزیجات، سطوح، البسه، نگهداری آب استخرهای خانگی و ورزشی و … می باشد و تاکنون با مشتریان متعدد داخلی و برون مرزی اعم از ارگان­ها و سازمان ها تا مشتریان خانگی بی­شماری همکاری داشته است.

این محصولات حاوی ماده موثره NaDCC می باشند. رادیکال های کلر آزاد رها شده از این ترکیب آلی باعث اکسیداسیون جدار سلولی میکروارگانیسم های آلاینده شده و آنها را از بین می برد. وجود ترکیب ارگانیک هیپوکلرو با ویژگی های فوق العاده خود به عنوان ماده موثره اصلی دلیل نامیده شدن محصولات به نام هیپوپاک می باشد. در ضمن هیپو در زبان انگلیسی به معنی اسب آبی است که نماد دوستی و نگهبانی از محیط زیست است.

ماده موثر اصلی محصولات ضد عفونی ” هیپوپاک ” نه تنها دارای تاییدیه سازمان های بهداشت جهانی اعم از WHO,FDA و استاندارد NSF/ANSI 60 و… است بلکه سازمان هایی نظیر هلال احمر، صلیب سرخ نیز آن را توصیه نموده اند. همچنین تمامی محصولات هیپوپاک دارای تائیدیه سازمان بهداشت درمان و آموزش پزشکی)معاونت غذا و داروی ایران( می باشند.

محصولات “هیپو پاک” حتی در آلودگ یهای بالای 10 نیز موثر بوده و % 99.9 آلودگی ها اعم از باکتریها، ویروسها و انگل های شاخص را پس از مصرف از بین می برند.